Girişimci ve üreten kadınlar bu fuar’da buluşacak

Şanlıurfalı kadınların bin bir emekle hazırladıkları el işi göz nuru ürünler, Büyükşehir Belediyesinin 25 Ekim’de düzenleyeceği “Girişimci ve Üreten Kadınlar Buluşması’’ fuarında sergilenecek. Fuara sayılı günler kala kadınlar, son hazırlıklarını yapıyor.

Girişimci ve üreten kadınlar bu fuar’da buluşacak
banner2

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Türkiye’de ilk kez kadın girişimcileri bir araya getirecek olan Fuara ev sahipliği yapıyor. Farklı sektörlerden birçok sektör temsilcisinin bir araya geleceği “Girişimci ve Üreten Kadınlar Buluşması’’ Fuarı 25 Ekim’de kapılarını açıyor.

Giyimden el sanatlarına, yöresel lezzetlerden, mutfak sanatlarına, güzellik uzmanları ve evlilik hazırlıklarından ev aksesuarları ve kozmetik ürünlere kadar birçok standın yer alacağı Fuarda kadınlar, eserlerini sergileyecek.

Fuar’da yer alacak olan kadınların heyecanları yüzlerine yansıdı. Kentte ilk kez girişimci ve üreten kadınlar bir araya geliyor.

25 Ekim 2023 Çarşamba günü saat: 10:00 da Kapılarını ziyarete açacak olan Kadın Girişimciler Fuarı, 29 Ekim 2023 Pazar Günü Saat:21:00 da sona erecek.

BİHA


YORUM EKLE

banner99