Gazetecilerden Başsavcı Yeniçeri’ye hayırlı olsun ziyareti  

Şanlıurfa’da gazeteci ve yazarlar, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Önder Yeniçeri'yi ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Gazetecilerden Başsavcı Yeniçeri’ye hayırlı olsun ziyareti  
banner1

Gazeteci ve Yazarlar Cemiyet başkanı ve Küresel Gazeteciler konseyi il temsilcisi Celal Çiftçi, cemiyet üyeleriyle birlikte, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Önder Yeniçeri'yi ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Önderi Yeniçeri'yi makamında ziyaret eden Gazeteci ve yazarlar Cemiyeti Başkanı ve üyeleri, Yeniçeri'ye yeni görevinde başarılar diledi.

Yapılan ziyarette Başkan Çiftçi, Şanlıurfa Basınının sorunlarını ileterek, gazetecilerin adliyede sorun yaşamaması için gerekli çalışmaların yapılmasını istedi.

 

Çalışan Gazeteciler Derneği de ziyaret etti

Bu arada Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak ve üyeleri de, Başsavcı Önder Yeniçeri’ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Başsavcı Önder Yeniçeri, ziyarette yaptığı konuşmasında, basınla her zaman iyi diyaloglar geliştirdiğini ve basının büyük bir güç olduğunu dile getirerek, Şanlıurfa’nın çıkarı için her zaman birlikte çalışılması gerektiğine dikkat çekti. Daha önce Siverek Cumhuriyet Başsavcılığı görevini üstlendiğini ve Şanlıurfa’yı iyi bildiğini ifade eden Başsavcı Yeniçeri, görevini en iyi şekilde yerine getireceğini dile getirdi.

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) tarafından 24 Aralık 2020 tarihinde Şanlıurfa'da görev yaparken Mersin Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Tolgahan Öztoprak'ın yerine, Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yeniçeri Şanlıurfa'ya atanmıştı.

BİHA

YORUM EKLE

banner99