Galatasaraylı futbolcu Karaköprü Belediyespor ile anlaştı

Türkiye'nin 4 büyüklerinden biri olan Galatasaray'ın altyapısında yetişen futbolcu Mutlu Aksu Doğan, Karaköprü Belediyespor ile anlaştı.

Galatasaraylı futbolcu Karaköprü Belediyespor ile anlaştı
banner1

Karaköprü Belediyespor, alt yapısında yetişen ve sezon başında Kocaelispor’da 10 numaralı forması ile top koşturan orta saha oyuncusu genç milli Mutlu Aksu Doğan ile anlaştı.

Karaköprü Belediyespor Kulüp tesislerinde gerçekleşen imza töreninde Kulüp Başkanı Ahmet Kayral’ın yanı sıra, As Başkan Halef Tokmakçı, Başkan Yardımcısı ve Genel Sayman Mehmet Nimetoğlu, alt yapı sorumlusu Ahmet Badıllı ile Medya ve Tanıtım Sorumlusu Müslüm Abacıoğlu da hazır bulundu.'CAMİAMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN'

Karaköprü Belediyespor Kulüp tesislerinde gerçekleşen imza töreninde Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Kayral, “Karaköprü Belediyespor’umuzu daha iyi yerlere taşıyabilmek, Şanlıurfa’mızın, Karaköprü ilçemizin ismini en iyi şekilde duyurabilmek için mevcut kadroyu güçlendirmemiz gerekiyordu. Transfer çalışmalarının son ana geldiği bu günlerde As Başkanımız Halef Tokmakçı ile birlikte Yönetim Kurulumuzdaki diğer arkadaşlarımızı da bilgilendirerek birkaç isimle görüşmelerimiz devam ediyor. Şimdilik sezon başından itibaren Kocaelispor’da top koşturmuş olan Türkiye / Azerbaycan uyruklu Çanakkale doğumlu genç milli orta saha oyuncusu Mutlu Aksu Doğan’ı renklerimize kattık. Takım arkadaşlarına çok çabuk alışıp faydalı olacağına inanıyoruz. Şuan benden daha mutlu kimse yoktur. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 'KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR’U ÇOK DAHA İYİ YERLERE TAŞIYACAĞIZ'

Genç futbolcu Mutlu Aksu Doğan da, Karaköprü Belediyespor’a gelmekten mutluluk duyduğunu belirterek, Altınordu FK Altyapı, Fenerbahçe SK Altyapı, Altınordu FK U16 – U17 ve U19, Galatasaray U19 ve U21, Kocaelispor takımlarında oynadığını ve Kocaelispor forması ile 2019 – 2020 sezonunda 3. Ligde 6 maç ve aynı sezon Türkiye Kupasında 2 maç oynadığını kaydetti.  Doğan, yeni kulübü Karaköprü Belediyespor’da da elinden gelen gayreti göstereceğini ve takım arkadaşları ile uyum içersinde Karaköprü Belediyespor’u çok daha iyi yerlere taşıyacaklarını söyledi.

Futbolcu Doğan, Swiss Cup'ta en iyi futbolcu ödülünü almış, sol ayaklı Altınordu U-16 takımında orta saha mevkiinde oynamış, 5 Kasım 2017 Fenerbahçe - Galatasaray U19 maçının yıldızı olmuş ve maçı deplasmanda 1-0 kazanılan golü atmıştı.

BİHA

YORUM EKLE