Farklı konular, uzman isimler... ŞURKAV Ankara'dan bir buluşma daha

ŞURKAV Ankara Şubesi'nin Ankara Sohbetleri'nin bu haftaki konuğu Av. Muharrem Balcı oldu. Sohbet, work shop niteliğinde olurken ŞURKAV Ankara Şubesi Başkanı Cengiz Aksan "Verimli ve keyifli sohbetlerimizin devamı gelecek" dedi.

Farklı konular, uzman isimler... ŞURKAV Ankara'dan bir buluşma daha
banner1

ANKARA- Şanlıurfa'nın başkente açılan penceresi ŞURKAV Ankara Şubesi, alanında uzman kişileri Urfalılarla buluşturmaya devam ediyor.

Şube tarafından Ankara Sohbetleri'nin biri daha gerçekleştirildi. Ankara'da yaşayan Şanlıurfalıların sadece sosyal yaşamlarına değil iş hayatlarına da katkı sunmayı hedefleyen Şube'nin bu haftaki konuğu Avukat Muharrem Balcı oldu. Av. Balcı, 'İnsan ve Temel Kavramlar Üzerinden Hukuk Düşüncesi ve Hukuk Mantığının Oluşması' konusunda katılımcılara bilgi verip sunum yaptı. Anadolu Kalkınma Vakfı'nın konferans salonunda düzenlenen etkinliğe Ankara'da yaşayan Urfalı avukatlar, hukuk öğrencileri, bürokratlar ve iş insanları katıldı. 1 saat süren etkinlikte Av. Balcı genç avukatlara ve hukukçu adaylarına konuyla ilgili bilgilendirmenin yanında çeşitli tavsiyelerde de bulundu. Work shop niteliğindeki etkinliğin ardından katılımcılara ikramlarda da bulunuldu ve sohbet edildi. 

ŞURKAV Ankara Şube Başkanı Cengiz Aksan, bu tür etkinlikleri çeşitlendirerek arttıracaklarını dile getirdi ve "Ankara'da güzel etkinliklere imza atarak hem Şanlıurfa'nın değerlerini tanıtmak, turizme katkı sağlamak hem de başkentimizde yaşayan Şanlıurfalıların memleket özlemlerini gidermek; sosyal, ekonomik, kültürel hayatlarına katkı sağlamak. Ankara Sohbetlerimizi de başlattığımız günden bu yana katılımcılarımızı farklı konularda alanında uzman kişilerin deneyimleriyle buluşturuyoruz. Verimli ve keyifli sohbetlerimizin devamı gelecek" dedi. 

BİHA


YORUM EKLE

banner99