Eyyübiyelilerin talebini dinleyen Kuş, talimatları verdi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, rutin hale getirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretleri ile talepleri yerinde dinleyip, anında çözümler üretmeye devam ediyor.

Eyyübiyelilerin talebini dinleyen Kuş, talimatları verdi
banner2

Eyyübiye Belediyesi Basın Biriminden gelen yazılı metine göre; Belediye Başkanı Mehmet Kuş esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

Talepleri birinci ağızdan alan Kuş, taleplerin anında çözümü için ilgilileri talimatlandırması esnafın takdirini topladı. Sahadan bir an olsun kopmayan ve rutin bir şekilde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip, talepleri birinci ağızdan dinleyen Kuş, son olarak beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Ali Çiftçi ve ilgili birim amirleriyle birlikte ilk olarak Haşimiye bölgesinde sabah erken saatlerde işyerini açan esnafla bir araya geldi.


Burada esnaf ve vatandaşların taleplerini dinleyen Kuş, daha sonra Şanlıurfa Canlı Hayvan Borsası ve Besiciler Kooperatif Başkanı, Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi İzzet Çiftçi ve Meclis Üyesi Ahmet Saçaklı ile birlikte Hayvan Pazarı esnafıyla bir araya gelip, taleplerini dinledi. Bölgedeki esnaf ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğiKuş, iletilen taleplerin çözümü için ilgililere anında talimat verdi.

 Esnaf ve vatandaş ziyaretleriyle taleplerini birinci ağızdan dinlemeye devam ettiklerini belirten Kuş, "Esnaf ve vatandaşımızla her zaman iç içe olup, onları yerinde dinlemeye ve sorunları yerinde çözmeye devam ediyoruz" dedi.

BİHA

YORUM EKLE