Eyyübiye'de yol çalışmaları sürüyor

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un talimatlarıyla ilçe genelinde yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Eyyübiye'de yol çalışmaları sürüyor
banner2

Şanlıurfa'da vatandaşların yol mağduriyetini önleme adına merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan çalışma yürüten Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, merkezde kilitli beton parke taşı döşeme, bakım ve onarım ile yeni yol ağı oluşturma, kırsalda ise stabilize yol çalışmalarını sürdürüyor.
 


 

Belirlenen program ve vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda çalışan ekipler, son olarak Asya Mahallesinde kilitli beton parke taşı döşedi. Merkezde 4 farklı ekiple yürütülen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getire mahalle muhtarları ve vatandaşlar, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a ve ekibine teşekkür etti.
 

Asya Mahallesindeki çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getiren mahalle muhtarı Ahmet Çağan, Kuş’a teşekkür edip, "Allah Başkanımızdan razı olsun. Mahallemizdeki yol çalışmalarıyla mağduriyetimiz gideriliyor. Hem yolllarımızı yapıyor hem de mahallemize yeni parklar kazandırıyor. Başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz" dedi.

BİHA

YORUM EKLE