Eyyübiye‘de dezenfekte istasyonları arttırılıyor

Eyyübiye Belediyesi, salgınla mücadele çalışmaları kapsamında ilçe genelinde yoğunluk olan tüm noktalar ile semt pazarları ve kurum girişlerine dezenfekte istasyonları kurmaya devam ediyor.

Eyyübiye‘de dezenfekte istasyonları arttırılıyor
banner2

Eyyübiye Belediyesi, koronavirüs  salgınının ortaya çıktığı ilk günden itibaren ilçede çalışma başlatan ve ilçe genelinde temizlik, dezenfekte, maske üretim ve dağıtımı ile vatandaşların takdirini kazanıyor. Eyyübiye Belediyesi, ilçede yoğunluk olan tüm noktalar ile semt pazarları ve kurum girişlerine de dezenfekte istasyonları kurmaya devam ediyor.

El değmeden pedal sistemi ile hizmet veren, içerisinde antibakteriyel dezenfekte bulunduran sistem ile virüsle mücadele ediliyor. Vatandaşların sıklıkla kullandığı ve ekipler tarafından her gün düzenli bir şekilde dolumu yapılan antivirüs dezenfekte içeren istasyonların sayısının ilçe genelinde ihtiyaç duyulan her alana monte edileceği belirtildi.

Eyyübiye Belediyesinin ilk günden itibaren virüsle mücadelesini takdirle karşılayan vatandaşlar, dezenfekte istasyon sayılarının daha da artmasını talep ederek, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a teşekkür etti.

BİHA

YORUM EKLE