Eski Başkan: Adı, hiçbir yanlışa karışmamış bir kulüp bıraktık

Karaköprü Belediyespor'un Eski Kulüp Başkanı Mustafa Aslan, "Eski yönetim olarak biz size güzel, adı hiçbir yanlışa katılmamış bir kulüp bıraktık. Herkesin üzerine düşeni yapacağından şüpheniz olmasın" dedi.

Eski Başkan: Adı, hiçbir yanlışa karışmamış bir kulüp bıraktık
banner1

TFF 3. Ligde mücadele eden Karaköprü Belediyespor’un yeni yönetim kurulu üyeleri AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan ve Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları Osman Uludağ ve Mustafa Aslan’ı ziyaret ederek, takımın son durumu ve hedefleri konusunda bilgi verdi.

'HEP BİRLİKTE KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR’U HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ'

Takıma desteklerini esirgemeyen Karaköprü Belediyesi yetkililerini ziyaret etmek için bir süreden beri fırsat kolladıklarını belirten Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Kenan Kayral, “Kongre sonra gerek futbolcuları ve teknik heyeti tanıma, hedeflerimizi belirleme vs çalışmalar nedeniyle bu ziyaretleri yapmakta biraz geciktik sayılır. Yönetim Kurulu olarak AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Said Ağan ve Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları Osman Uludağ ve Mustafa Aslan’ı da makamlarında ziyaret ederek takımın son durumu ve hedefleri konusunda bilgi verdik, fikir alış verişinde bulunduk, Hep birlikte Karaköprü Belediyespor’u hak ettiği yere getireceğimizden hiç kimsenin şüphesi yok. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi de ziyaret ettik” dedi.


'HERKESİN ÜZERİNE DÜŞENİ YAPACAĞINDAN ŞÜPHENİZ OLMASIN'

Karaköprü Belediyespor yönetiminin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları Osman Uludağ ve Mustafa Aslan da, “Takım sadece Karaköprü Belediyesinin değil, hepimizin. Karaköprülülerin ve Şanlıurfalıların takımıdır. Eski yönetim olarak biz size güzel, adı hiçbir yanlışa katılmamış bir kulüp bıraktık. Son haftalardaki başarı grafiği de bizleri sevindiriyor. Hep birlikte takımımızın başarısı için çalışmaya devam edeceğiz. Herkesin üzerine düşeni yapacağından şüpheniz olmasın” diye konuştu.

'HER ZAMAN ONLARIN YANINDAYIZ'

Karaköprü Belediyespor yönetimine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ettiklerini belirten AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Said Ağan, “Yeni Yönetim Kuruluna başarılar diliyoruz. Bugün bizleri ziyaret ederek gururlandırdılar. İstişarelerde bulunduk. Bizler Karaköprü AK teşkilatı olarak her zaman onların yanındayız. Spor bir şehrin tanıtımına önemli katkılar sağlar. İnşallah Karaköprü Belediyespor’umuz, Şanlıurfa’mızı ve Karaköprü ilçemizi başarıyla temsil edecek ve en iyi şekilde tanıtacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

BİHA

YORUM EKLE

banner99