Ekinci’den Viranşehir Belediyespor’a moral ziyareti 

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, pandemi nedeni ile ligleri ertelenen Viranşehir Belediyespor futbolcularını ve teknik heyetini ziyaret etti.

Ekinci’den Viranşehir Belediyespor’a moral ziyareti 
banner1

Viranşehir'in BAL Liginde mücadele eden ekibi Viranşehir Belediyespor, lig hazırlıklarına Viranşehir Belediye tesislerinde devam ediyor. Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, kamp yerine giderek futbolcularla görüştü. Pandemi nedeni ile liglerin başlamadığını ifade eden Başkan Ekinci, liglerin ne zaman başlayacağının net olmadığını söyledi. 
Ülkemizde korona virüs aşılaması yapıldığına dikkat çeken Ekinci, “Dileğimiz maçların başlamasıdır. Federasyon yetkilileri önce sağlık diyerek karar alıyor. Bizler onların kararlarına saygı duymalıyız. Ligler başlayınca sizler sahada Viranşehir için ter dökeceksiniz. Bizler de daima sizinle olacağız. Tribünlerde sizleri destekleyeceğiz. Sizlerden başarı bekliyoruz” diyerek futbolcu ve teknik heyete moral verdi. 
Futbolcular destek ve moral ziyareti için Başkan Ekinci'ye teşekkür etti. Başkan Ekinci'den her zaman destek gördüklerini ifade eden futbolcular ve teknik heyet, başarı için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Ziyaret, toplu çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
BİHA
 

YORUM EKLE