DEVA Partisi de fidan dikimine destek verdi

DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı ve tüm ilçe başkanlıkları, 11 Kasım “Milli Ağaçlandırma Günü” münasebetiyle fidanları toprakla buluşturdu.

DEVA Partisi de fidan dikimine destek verdi
banner1

11 Kasım Milli Ağaçlandırma günü nedeniyle 11.11’de Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsünde gerçekleşen fidan dikimine Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İl Başkanı Av. Ahmet Tüysüz ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Ayrıca ağaç dikimine Akçakale, Bozova, Birecik, Ceylanpınar, Haliliye, Halfeti, Harran, Hilvan, Karaköprü, Siverek, Suruç, Viranşehir ilçe teşkilatları da kendi ilçelerinde belirlenen alanlarda ağaç dikimi gerçekleştirdi.

Ağaç dikiminde konuşan Tüysüz şunları kaydetti:

“Kıyametin yarın kopacağını bilsek bugün fidan dikmemiz gerekir inancına sahip bireyleriz. Birey olarak herkesin dikili bir fidanının olması gerektiğini de iyi biliyoruz. Bugün İl Teşkilatımız ile Osmanbey kampüsündeyiz. Ancak ilçe teşkilatlarımızda kendi bulundukları ilçelerde bu kampanyaya destek vermektedirler. Bu vesile ile organizasyonu düzenleyen, destek veren ve bizzat buraya gelerek ağaç dikimi gerçekleştiren her bir yeşil sevdalısına candan teşekkür ediyorum. Aha yeşil ve daha huzurlu zamanlar diliyorum” dedi.

BİHA

YORUM EKLE