Cumhurbaşkanı Erdoğan Urfa'daki saldırıyı yakın takibe aldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İçişleri Bakanı Yerlikaya ile birlikte oğlu silahlı saldırıya uğrayan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu'nu arayarak geçmiş olsun dileğini iletti ve konun yakın takipçisi olduklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Urfa'daki saldırıyı yakın takibe aldı
banner2

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu'nun oğlu Mücahid Delioğlu'nun silahlı saldıyra uğramasına ilişkin Ankara düzeyinde bir gelişme yaşandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ile birlikte oğlu silahlı saldırıya uğrayan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu'nu arayarak geçmiş dileklerini iletti. Mücahid Delioğlu'nun sağlık durumu ile ilgili bilgi alan ve konunun yakın takipçisi olduklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, bunun artık kendisine ait bir mesele olduğunu ve faillerin en yakın zamanda ortaya çıkarılacağını belirtti. Sakinlikle meselenin tüm detayları ile aydınlatacağını vurguladı.

NELER YAŞANMIŞTI?

Başkan Delioğlu'nun oğlu Judo Federasyonu Teknik Kurul Üyesi ve aynı zamanda Judo Şanlıurfa Temsilcisi olan Mücahid Delioğlu bugün akşam saatlerinde Haliliye İlçesi Bahçelievler Mahallesi'nde bir kafenin önünde silahlı saldırıya uğramış ve ayağından yaralanmıştı.

Hayati tehlikesi bulunmayan Delioğlu Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ndeki ilk müdahalenin ardından Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilmişti. 

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor. 

BİHA


YORUM EKLE

banner99