Canpolat'tan 'Guinness' müjdesi

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Urfalı sanatçı İbrahim Tatlıses başkanlığında Guinness Rekorlar Kitabına girecek 'sıra gecesi' etkinliği düzenleneceğini müjdeledi.

Canpolat'tan 'Guinness' müjdesi
banner2

Şanlıurfa'da Guinness Rekorlar Kitabına girecek bir sıra gecesietkinliği yapılacak.

Ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses, memleketi Şanlıurfa'daki belediye başkanları ile bir araya geldikten sonra Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ı makamında ziyaret etti. 
 Tatlıses'in kente yapacağı yatırımlar sonrası bir müjdeyi de Canpolat verdi. Canpolat, Urfalı sanatçının başkanlığına Guinness Rekorlar Kitabına girecek bir etkinlik düzenleneceğini belirtti. 

CANPOLAT: ÇOK ÖNEMLİ YATIRIMLAR OLACAK

Urfalı sanatçını kente büyük yatırımlar yapacağını kaydeden Canpolat, Şanlıurfa gastronomi, müzik, peygamberler ve turizm şehridir. Her tarafından tarih fışkırıyor. İbrahim Tatlıses'te Göbeklitepe'yi ziyarette bulunacak. İş adamı kimliği ile de çok önemli istihdamlarda bulunacak.  Birçok insana ekmek vermekte. Şanlıurfa'da da çok önemli yatırımı olacak, ilimize gelen misafirleri de Tatlıses'in misafirliğinde ağırlamak üzere çok önemli yatırımlar olacak" diye konuştu. 
 'DÜNYANIN EN BÜYÜK SIRA GECESİ'

Guinness Rekorlar Kitabına girecek bir ilke imza atacaklarını duyuran Canpolat, "Bizler, Haliliye Belediyesi olarak Guinness Rekorlar Kitabına girmek üzere, vatandaşların katılımıyla 11 Nisan Stadyumu'nda çimlerin üzerine sereceğimiz halılarla dünyanın en büyük sıra gecesini yapacağız. Tatlıses'in başkanlığında ilklerin belediyesi olarak bunun altına imzamızı atacağız inşallah" sözlerine yer verdi.

Özlem DİKMEN-BİHA

YORUM EKLE