Canpolat çalışmaları denetledi: Artık sona doğru geliyor

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, sabahın erken saatleri ile birlikte sahada devam eden çalışmaları yerinde denetlemeye devam ediyor.

Canpolat çalışmaları denetledi: Artık sona doğru geliyor
banner1

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, göreve başladığı ilk günden bu yana vatandaşlarla bir araya gelmeye, sahada devam eden çalışmaları denetlemeye devam ediyor.

 Bu çerçevede Canpolat, sabahın ilk ışıkları ile birlikte Devteyşti ve Süleymaniye mahallelerinde devam eden çalışmaları yerinde denetledi. İlk olarak Devteyşti Mahallesinde parke onarım çalışmalarını yerinde denetleyen Canpolat, çalışmalar ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Buradaki incelemelerin ardından Süleymaniye Mahallesine geçen Canpolat, burada çalışmaları devam eden ve bitim aşamasına gelen yüzme havuzu ve spor tesisinde incelemelerde bulunarak yetkililerden tesisin son durumu ile ilgili bilgiler aldı. Daha sonra Devteyşti Mahallesinde devam eden yeni sokak açma çalışmalarını denetleyen Canpolat,  burada yaptığı açıklamada Haliliye Belediyesinin vatandaşlara hizmet etmeye devam ettiğini belirterek şunları kaydetti:

 

“Devteyşti Mahallemizdeki parke onarım çalışmalarını yerinde denetledik. Aynı zamanda Süleymaniye’de bulunan spor tesislerimizi denetledik. Buradaki çalışmalar artık sona doğru geliyor. Bu denetlemelerimizin ardından yine Devteyşti Mahallemizde yeni sokaklarımızı açmaya devam ediyoruz. Buradaki çalışmalardan çıkan malzemeleri de kod farklıyla yüksek olan bölgelerdeki stabilize yol yapım çalışmalarında kullanıyoruz. Şuanda ekiplerimiz sahada hummalı bir çalışma yürütüyor. Sadece Fen İşleri ekiplerimiz değil tüm ekiplerimiz hem kırsal hem merkezde çalışmaya devam ediyor. Bu minvalde durmak yok, yola devam ediyoruz.”

Canpolat ve beraberindekiler denetimlerin ardından bölgeden ayrıldı.

BİHA

YORUM EKLE