Çakmak, yürütülen çalışmaları esnafla paylaştı

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak istişareler kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor.

Çakmak, yürütülen çalışmaları esnafla paylaştı
banner1

Beraberinde belediye başkan yardımcılarıyla Adnan Menderes Bulvarı’nı gezen Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, yürütülen çalışmalar hakkında esnafı bilgilendirdi. Alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet eden Çakmak, gelen taleplerin çözülmesi için birim müdürlerine talimat verdi.

Şehrin sorunları ve vatandaşların taleplerini bildiklerini belirten Çakmak, “Bazı kurumlarca yürütülen alt yapı çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Bu süreçte yaşanan sıkıntıların da farkındayız. Şu nu vurgulamak gerekir ki mevcut alt yapı çalışmaları tamamlandığında ilçemizin çok uzun süre alt yapı konusunda sorunu kalmamış olacak. Anlık çözülebilecek talepler ilgili birimlerimizce hemen çözüme kavuşturuluyor. Bu konuda aksaklık yaşanmaması için ekiplerimiz gereken özeni ve dikkati gösteriyor. Bazı konularda halkımızdan ricamız bir daha sabır göstermeleridir. Halkımız görecek ki beklenen ve özlenen hizmetler kısa sürede gelecek” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Ayşe Çakmak’a ziyaretinden ötürü teşekkür eden bulvar esnafı, sorunların zaman içinde çözüleceğine inandıklarını dile getirdi.

BİHA

YORUM EKLE