Büyükşehir’den kırsal mahallelerde asfalt çalışması

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi vatandaşların konforlu ulaşımdan faydalanmaları amacıyla asfalt çalışmların sürdürüyor. Yürütülen çalışmalar kapsamında ekipler Haliliye ilçesi kırsalındaki yolları sathi asfaltla buluşturdu.

Büyükşehir’den kırsal mahallelerde asfalt çalışması
banner2

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri kırsaldaki yolların bakım, onarım, alt ve üst yapı çalışmalarını gerçekleştiriyor.

 Şanlıurfa genelinde 1450 kırsal mahallede 10 bin 450 noktada çalışma yapan ekipler kırsal yolları YÜZDE 96 oranında tamamladı.

 Programa alınan diğer bölgeler için de çalışmalarını aralıksız sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Haliliye ilçesi sınırlarında bulunan ve önemli bir geçiş güzergâhı olan Çamlıdere - Yarımsu - Karabayır - Havşanlı - Battal, Tepedibi-asri-inci-kayalar-Eyyubi’ye – Karahisar, Orta Arpalı-Yağmurlu, Şenocak, Çatallı, Mehmetcik - Tatlı-Yazgülü-Havşanlı, Aşağı Komat, Karatepe-Hacıali, Keremli-Aktaş, Nokta, Hasankent- Osmanbey Yukarı Ağzıbüyük Osmanbey-Bakımlı güzergâhlarında çalışmalarını tamamladı. 

BİHA

 


YORUM EKLE

banner99