Bozova'da parke çalışmaları sürüyor

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Pirhalil Mahallesinde devam eden kilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyip, personeller ve çevre sakinleriyle sohbet etti.

Bozova'da parke çalışmaları sürüyor
banner1

Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Fen İşleri Müdürlüğünce Pirhalil Mahallesinde yürütülen parke döşeme çalışmalarını inceledi.

Çalışmayı sürdüren personellerle sohbet ederek, çalışmalara ilişkin bilgiler alan Aksoy ve Başkan Yardımcısı İlhan Ziro, bazı noktalarda kilitli parke taşı döşeyen personellerle birlikte yapılan çalışmalara katılıp parke taşı döşedi.

Aksoy, incelemeler sırasında yaptığı açıklamada, "Koronavirüs salgını sürecinde ilçemizde halkımızın sağlığını korumak için bir yandan covid-19 ile mücadele ederken bir yandan da belediyecilik hizmetlerimizi aksatmadan devam ettirdik. Normalleşme süreci ile birlikte ilçemizde ve kırsal mahallelerimizde çalışmalarımıza hız verdik. Kentleşmenin arttığı ilçemiz ve kırsal mahallelerimizde kilitli parke taşı döşeme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Hemşehrilerimizin daha huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşayabilmeleri için çalışmalarımı aralıksız sürdürüyoruz. Yapılan hizmetlerin halkımıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99