Beyazgül'den yeni eğitim öğretim yılı mesajı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül, yeni eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle yayımladığı mesajında, “Öğrencilerimizin tamamının bilimsel değerlere önem veren, geleceği gören, zihni açık bireyler olmasını diliyorum” dedi.

Beyazgül'den yeni eğitim öğretim yılı mesajı
banner2

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, bugün başlayan 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı ile ilgili bir mesaj yayımladı.

"Öğrencilerimizin tamamının zihni açık, bilimsel değerlere önem veren ve geleceği gören bireyler olmasını diliyorum" diyen Beyazgül, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için okul zili bugün çaldı. 2023-2024 eğitim - öğretim sezonu dolayısıyla şehrimizde yaz tatilinin ardından tekrar okullarıyla, arkadaşlarıyla, sıralarıyla ve öğretmenleriyle buluşan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.

Öğrencilerimizin tamamının bilimsel değerlere önem veren, geleceği gören, zihni açık bireyler olmasını diliyorum. Bu kapsamda bizler de Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak gençlik merkezleri, spor salonları, teknoloji ve inovasyona dayalı eğitimler, kütüphanelerimizle öğrencilerimizin yanında olmaya, onların her açıdan gelişimlerine imkân oluşturmaya devam edeceğiz.

Bilime ve teknolojiye dayanan, günümüz teknolojisini yakından takip eden gençlerimiz, öğrencilerimiz için Şanlıurfa’da Bilim ve Teknoloji Merkezi inşaatımız hızla yükseliyor. Tamamlandığı takdirde öğrencilerimizin, gençlerimizin tamamı bu merkezde bilimle iç içe zaman geçirme fırsatı yakalayacaklar.

Şanlıurfa'nın Türkiye'nin en genç şehri olduğunun bilinciyle gençlerimize yönelik yatırım ve hizmetlerimize devam edeceğimizin altını bir kez daha çizerek atacağımız her adımda siz öğrenci kardeşlerimizin düşüncelerinize her zaman önem vermeye devam edeceğiz”.

BİHA


YORUM EKLE

banner99