Beyazgül’den Ceylanpınar’a müjde

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül, Ceylanpınar ilçesine park yapacaklarının müjdesini verdi.

Beyazgül’den Ceylanpınar’a müjde
banner2

CEYLANPINAR- Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Ceylanpınar’da yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Beyazgül, Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, AK Parti Ceylanpınar İlçe Başkanı Abdulcelil Doğantekin ve ilgili birim müdürleriyle Ceylanpınar ilçe merkezinde yapımı tamamlanan ve yapım aşamasında olan çalışmaları inceledi.

Ziyaretleri kapsamında ilk olarak bitki üretim serasını inceleyen Başkan Beyazgül, daha sonra Ceylanpınar Sanayi Sitesi ve kooperatifini ziyaret ederek sanayi esnafıyla bir araya geldi.

Başkan Beyazgül, birlikte çalışarak tüm sorunları çözüme kavuşturmayı hedeflediklerini belirterek, şunları söyledi.

“İlçe Belediye Başkanımızdan gelen talep doğrultusunda Ceylanpınar’da bitki üretim serasının kurulmasında destek vererek Ceylanpınar ilçemizin yeşillenmesi için elimizi taşın altına koyduk. Şu anda Ceylanpınar kendi çiçeğini üretecek seviyeye geldi. Ceylanpınar’ın bir eksikliği olduğunu düşünmüyorum. Bakanlık için de dosyalarını hazırlamaları halinde hep birlikte Allah’ın da izniyle Ankara’da çözüme kavuşturacağız. Ceylanpınar’da ilçe merkezi ve kırsal yollarımızı yapıyoruz. Beton yollarımızı yapıyoruz. İlçemize verdiğim park sözü için çalışmalara ise hemen başlayacağız.”

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Beyazgül’e taleplerinin çözümü noktasında göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

BİHA

YORUM EKLE