Beklenen proje paylaşıldı: "Sizce nasıl olmuş?"

Harran Üniversitesi Eyyübiye Kampüsündeki 44 dönümlük alanın tahsisini yapan ve alan için "Belediye Hizmet Binası ve Kamu Kampüs Projesi"ni hazırlayan Eyyübiye Belediyesi, projede ihale aşamasına geldi.

Beklenen proje paylaşıldı:
banner2

Eyyübiye Belediyesi Belediye Hizmet Binası ve Kamu Kampüsü Projesi'ni ihale aşamasına getirdi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Çevre Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un oluruyla, Harran Üniversitesi Eyyübiye Kampüsündeki 44 dönümlük alanın Eyyübiye Belediyesi’ne tahsisi gerçekleşti. Daha önce alanda yeşil dokuya önem verip, kamu kampüsü ve hizmet binasını yapacaklarını belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, "Burası bizim için çok değerli ve kıymetli bir yer. Bölgenin dokusunu bozmak istemiyoruz. Eyyübiye’nin yeşil alanlara ihtiyacı var. Yeşil alanları koruyacağız inşallah. Eyyübiye’ye ve Şanlıurfa’ya hayırlı olsun inşallah” ifadelerini kullanmıştı.

Başkan Kuş bugün yayımladığı tanıtım videosu ile projenin ihale aşamasına geldiğini duyurarak "Eyyübiye'me yakışır dev projemizin hazırlıklarını tamamlama aşamasına getirdik. Kamu kampüsü ve Hizmet Binamız için ihale hazırlıkları başlıyor. Sizce nasıl olmuş?" diye sorarak vatandaşların görüşlerini aldı.

Proje beğeni topladı.

BİHA

YORUM EKLE

banner99