Baydilli, mimarlar ile fikir alışverişinde bulundu

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa Mimarlar Odası üyesi mimarlarla bir araya gelerek inşaat sektörü ve yapılan çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Baydilli, mimarlar ile fikir alışverişinde bulundu
banner2

KARAKÖPRÜ -Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa Mimarlar Odası Şanlıurfa Şube Başkanı Ferhat Karadağ ve yönetim kurulu üyesi mimarlar ile bir araya geldi.

Mimarlar ile Karaköprü’de yaptıkları çalışmaları ve ilçeye kazandırdıkları projeleri paylaşan Baydilli, inşaat sektöründe yapılabilecek projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Yapılan toplantının ana hedefinin ilçedeki problemleri konuşmak olduğuna değinen Baydilli,

“Mimarlar Odası üyesi arkadaşlarımız inşaat sektörünün en yoğun olduğu ilçemizde daha iyi bir çalışma ortamı oluşması ve işlemlerin daha hızlı olması için talepte bulundular. Biz de teknik arkadaşlarımızla onları dinledik ve gerekli sorunların çözümü için çalışma yapacağımızı ilettik. Kendilerine ziyaretleri ve istişareleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Mimarlar Odası Şanlıurfa Şube Başkanı Ferhat Karadağ ise, “Karaköprü hızlı büyüyen ve gelişen bir ilçemizdir. Biz ilçenin gelişiminde bizim de yapabileceğimiz teknik katkıları konuştuk. Bizi dinleyen ve ilgilenen başkanımıza, başkan yardımcılarımıza ve ilgili birim müdürlerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

BİHAYORUM EKLE