Baydilli 9 kırsal mahallede talepleri dinledi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçedeki 9 kırsal mahalleyi ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Baydilli 9 kırsal mahallede talepleri dinledi
banner1

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, pandemi nedeniyle bir süredir yapamadığı kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyor.  

Baydilli, bir günde dokuz tane kırsal mahalleyi ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu ve taleplerini dinledi. Akıncı, Sarım, Karataş, Geçit, Överler, Beğendik, Çiftekemer, Tatburç ve Kızılburç kırsal mahallelerini ziyaret eden Baydilli, mahalle muhtarları ve vatandaşların taleplerini dinledi, köylerde yapılan hizmetlerle ilgili bilgi verdi. Baydilli'ye belediye meclis üyeleri de eşlik etti.

İlçenin her tarafını karış karış gezmeye çalıştıklarını söyleyen Baydilli, merkez mahallelerde gerek alan gezileri gerekse esnaf ziyaretleriyle sorunları yerinde incelediklerini ve vatandaşlarla birebir görüşerek taleplerini dinlediklerini söyledi.

Kırsal mahallelere de merkez kadar önem verdiklerine dikkat çeken Baydilli şunları söyledi:

“Kırsal mahallelerimiz de mezralarıyla birlikte bizim hizmet alanımızda yer alıyor. Biz merkeze yaptığımız hizmetleri kırsala da yapacağımızı her yerde belirtiyoruz. Kırsalımızda köy içi yollarımızı bitirdik, 17 tane sentetik çim saha kazandırarak kırsaldaki gençlerimizin spor yapmasına katkı sağladık. Ayrıca mahallelerimizin çoğuna çok amaçlı salonlar kazandırdık. Nüfusu fazla olan mahallelerimizden başlayarak kilitli parke döşemesi de gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar kırsalda 90 bin metrekare kilitli parke döşemesi gerçekleştirdik.

Yani kırsalımıza hizmetin en iyisini getirmek için canla başla çalışıyoruz. Bugün de pandemi nedeniyle bir süredir ziyaret edemediğimiz kırsal mahallelerimizi ziyaret etmek ve vatandaşlarımızla buluşmak istedik. Sağ olsunlar kırsaldaki vatandaşlarımız bizi güzel karşıladılar, sohbet ettik ve taleplerini dinledik. Misafirperverlikleri için vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum."

Kırsal mahallelerdeki vatandaşlar Baydilli’nin kendilerini ziyaretinden memnun olduklarını iletirken, Baydilli ziyaretlerinde çocuklarla da yakından ilgilendi.

BİHA

YORUM EKLE