Başkan Kuş: “Her iki açılışı da ay sonunda yapacağız”

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Modern Kapalı Semt Pazarını inceleyip, ilgililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Kuş: “Her iki açılışı da ay sonunda yapacağız”
banner1

EYYÜBBİYE  -Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Direkli Mahallesinde bölge sakinlerinin hizmetine sunulacak Kapalı Semt Pazarını Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Dağ ve teknik ekiple birlikte inceledi.

Mahalle sakinlerinin taleplerinden biri olan semt pazarı yapım çalışmalarınsa sona gelindi. 1600 metre karelik alanda yapım çalışmaları süren pazar yerinin hemen bitişinde de zabıta karakolu da yapılıyor.

Geçtiğimiz aylarda temeli atılan semt pazarındaki çalışmaları inceleyen ve çalışmalar hakkında teknik ekipten bilgiler alan Başkan Kuş, semt pazarının ocak ayının sonunda bölge sakinlerinin hizmetine gireceğini ifade etti.

“ÇEVRE MAHALLELERİN DE FAYDALANACAĞI BİR ALAN OLACAK”

Başkan Kuş, “Direkli mahalle sakinlerimizin bizlerden semt pazarı talebi vardı. Hamd olsun şimdi bitirme aşamasına getirdik. Sadece mahallede yaşayan sakinlerimiz değil, çevre mahallelerin de faydalanacağı bir alan olacak. Yine vatandaşlarımızın bizlerden zabıta karakolu talebi vardı. Onun da sözünü vermiştik. Semt pazarının hemen bitişiğinde zabıta karakolumuzun da yapımı tamamlanma aşamasında. İnşallah ocak ayının sonunda her iki açılışımızı birlikte yapacağımız. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” ifadesini kullandı.

BİHA


YORUM EKLE