Başkan Aksoy'dan bayram mesajı

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy "İslam coğrafyasında yaşanan ve hepimizi derinden üzen günlerin bu mübarek günler vesilesiyle son bulmasını diliyorum" dedi.

Başkan Aksoy'dan bayram mesajı
banner2

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak herkesin bayramını kutladı.

Mesajında tüm İslam aleminin bayramını kutlayan Aksoy, şu sözleri kullandı:

“En güzel duyguların yaşandığı, sevincin, hüznün ortak paydada bir araya geldiği bu mübarek güne kavuşacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar barışın ve kardeşliğin hakim olduğu günlerdir. Bu güzel günleri hayatımızın her anına yaymamız gerekiyor. 

Koronavirüs salgının ülkemizde yaşattığı durum ve tam kapanma dönemi ile beraber bu bayram sağlığımız için evlerimizde kutluyoruz. En güzel duyguların yaşandığı bayramlar sevincin, hüznün ortak paydada buluştuğu güzel günlerdir. Bu mübarek güne kavuşacak olmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.  İslam coğrafyasında yaşanan ve hepimizi derinden üzen günlerin bu mübarek günler vesilesiyle son bulmasını diliyorum. 

Birlik, beraberlik, hoşgörü ve sevgi içerisinde yaşayacağımız günlerin çok uzağımızda olmadığını belirterek başta değerli Bozova’lı hemşerilerimizin ve tüm İslam coğrafyasının mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. 

Hayırlı bayramlar."

BİHA

YORUM EKLE

banner99