Aksak: Ceylanpınar için destek istedik

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, Şanlıurfa'da gerçekleşen AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme toplantısında Ceylanpınar'da hayata geçirilecek projelerle ilgili istişarelerde bulundu.

Aksak: Ceylanpınar için destek istedik
banner2

ŞANLIURFA-Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, Şanlıurfa'da gerçekleşen AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme toplantısında Ceylanpınar'da hayata geçirilecek projelerle ilgili istişarelerde bulundu.

Şanlıurfa'nın ev sahipliğinde 3 gün süren AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısına Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki başta olmak üzere birçok kabine ve parti yetkilisi ile belediye başkanı katıldı.

3 gün süren programda tecrübe paylaşımı, alan yönetimi, proje,  alt yapı ve üst yapı sorunları gibi konular hakkında toplantılar düzenlendi. Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak da toplantılar vesilesi ile ikili görüşmeler gerçekleştirdi. Aksak yaptığı açıklamada Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme toplantısında önemli görüşmeler yaptığını belirterek, “Şanlıurfa’da bölge belediye başkanları, genel merkezimiz ve kabine üyeleriyle yaptığımız istişare ve değerlendirme toplantısında Ceylanpınar'ımız için birçok projenin hayata geçirilmesi hususunda gerekli adımlar atıldı” dedi.

İlçede yapılacak projelerin en kısa zamanda hayata geçirileceğini vurgulayan Aksak, “Yaptığımız görüşmelerde TİGEM arazisinin belediyemize devredilmesi, büyük millet bahçesinin yapımı, TOKİ'nin Ceylanpınar'da konut yapımı, Kızıltepe-Ceylanpınar yolunu yapımı, güneş enerji santrali kurulması, organize sanayi bölgesinin yapılması, kırsal mahallelerimiz için yapılacak projeler ve çiftçilerimizin desteleme yardımları gibi daha birçok konuyu yetkili isimlere ilettik. İnşallah belirtmiş olduğumuz konularla alakalı olarak önümüzdeki günlerde güzel gelişmeler olacak” diye konuştu.

BİHA

YORUM EKLE