Akçakale'de yol çalışmaları sürüyor

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’nın girişimleriyle yeni mezarlık çevresinden Suruç yoluna bağlanan çevre yolu stabilize çalışmaları başladı.

Akçakale'de yol çalışmaları sürüyor
banner2

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde ulaşım sıkıntısı yaşayan vatandaşların mağduriyetlerini gidermek amacıyla yapılan çalışmalarda birçok merkez ve kırsal mahalle yolu tamamlanırken, son olarak Akçakale-Suruç çevre yolu çalışmaları başladı.

Planlama dahilinde yapılan çalışmaları yürüten Akçakale Belediyesi, ilçe merkezinde kilitli parke taşı, kırsalda stabilize yol çalışmalarına devam ediyor.

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, "Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki Akçakale Belediyesi olarak nerede insan varsa oraya hizmet götürüyoruz. İlçe merkezinde yol yapım, onarım ve kilitli parke yapımı olarak gerçekten önemli bir yol kat ettik. ilçemizin bazı bölgelerinde de belirlenen program dahilinde sokak içlerini de stabilize ederek vatandaşlarımızın rahat bir nefes almasını sağlıyoruz. Çalışmalar program dahilinde belirlenen bölgelerde hızla devam edecektir" dedi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99