AK Parti Şanlıurfa teşkilatından büyük eğitim seferberliği!

Teşkilat Akademisi Mahalle programları Şanlıurfa'da gerçekleşecek. Toplantıya dair açıklamalarda bulunan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı "Büyük bir eğitim seferberliğine imza atacağız. Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz programımızın hayırlılara vesile olmasını diliyorum" dedi.

AK Parti Şanlıurfa teşkilatından büyük eğitim seferberliği!
banner2

AK Parti Şanlıurfa “Teşkilat Akademisi Mahalle” Toplantısına Hazırlanıyor.

AK Parti Genel Merkez AR-GEve Eğitim Başkanlığınca düzenlenen Teşkilat Akademisi Mahalle devam ediyor. Eğitim programı bu hafta sonu Şanlıurfa’da da gerçekleştirilecek. Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan eğitimlere mahalle başkanları ve yönetimleri katılacak.

AK Parti AR-GE ve eğitimden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen; “İl ve ilçe yöneticilerinin eğitimini tamamlayan partimiz şimdi de mahalle başkanları ve yönetimlerini eğitim programına alıyor" dedi.

AK Partili Şen açıklamalarına şu sözlerle devam etti:

“Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı 81 ilde 32 bin 091 mahalleyi kapsayacak şekilde yaklaşık 135 farklı lokasyonda gerçekleştirilmesi planlandı. Program neticesinde toplam 120 bin 615 mahalle yönetimimiz ve 18 bin 206 köy temsilcimiz olmak üzere toplam 138.821 Mahalle/Köy yönetimimize eğitim verilmesi hedeflenmiştir. Eğitimlerde 6 hafta geride kaldı."


KIRIKÇI: BÜYÜK BİR EĞİTİM SEFERBERLİĞİNE İMZA ATACAĞIZ

Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı ile ilgili açıklama yapan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, ‘AK Parti Şanlıurfa İl başkanlığı olarak bütün kademelerimizle gerek merkezde gerekse ilçelerimizde çalışmalarımızı bütün hızıyla sürdürüyoruz. Bunun yanında eğitim faaliyetlerimize de ara vermeksizin devam ediyoruz. Bu hafta sonu gerçekleştireceğimiz Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programına 13 ilçemizle ana kadememizle, gençlik kollarımızla, kadın kollarımızla, mahalle yönetimimizle birlikte katılım sağlayarak yine büyük bir eğitim seferberliğine imza atacağız. Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz programımızın hayırlılara vesile olmasını diliyorum. Katılım sağlayacak tüm teşkilat üyelerimize de şimdiden teşekkür ediyorum.’ ifadelerine yer verdi.

EĞİTİM PROGRAMI HAKKINDA

Dersler:
Teşkilatçılık: Tecrübe Paylaşımı
Siyasal İletişim ve Yeni Medya
Kişisel Gelişim: Etkili İletişim
Motivasyon

Teşkilat Akademisi’ne Kimler Eğitimci Olarak Katılmaktadır?
Eğitim içeriğine bağlı olarak, AK Parti MYK/MKYK, parti yöneticileri, Bakanlar, Milletvekilleri, uzman eğitimciler, akademisyenler, medya, sivil toplum, sanat, kültür vb. alanlardan Teşkilat Akademisi’nde görev almaktadır.


YORUM EKLE

banner99