AK Parti'den Urfa belediye başkanları ile Ankara'da toplantı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki başkanlığında Ankara'da Şanlıurfa'daki belediye başkanları ile değerlendirme toplantısı düzenlendi.

AK Parti'den Urfa belediye başkanları ile Ankara'da toplantı!
banner2

Şanlıurfa'da AK Partili belediye başkanları Ankara'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki başkanlığında düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Toplantıya belediye başkanlarının yanı sıra AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız da katıldı. Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki başkanların kente yakışır işler yapması gerektiğini belirterek "Alanında uzman arkadaşlarımızın üç günlük Şanlıurfa incelemeleri sonrası Şanlıurfalı Belediye Başkanlarımızın İl Başkanları Toplantısı için Ankara’da olması vesilesiyle değerlendirme toplantımızı Ankara’da yaptık. Şanlıurfa peygamberler şehrimiz. Haliyle Başkanlarımızın da bu şehrin tarihine yakışır işler yapmak başlıca görevidir. Hem tarihe hem geleceğe sorumlulukları var. Bugün burada Şanlıurfa Büyükşehir ve İlçe Belediyelerimizin tek tek bugüne kadar yaptığı işleri değerlendirdik ve akabinde bundan sonrasında yapılacakları planladık. Rabbim işlerimizi hayırla neticelendirmeyi nasip etsin. "dedi.

BİHA

YORUM EKLE