SUDKOM Koordinatörler Toplantısı yapıldı

Şanlıurfa Valiliği Suriye Destek ve Koordinasyon Merkezi nezaretinde çalışan koordinatörlükler, bölgede yaklaşık bir yıldır devam eden çalışmaları değerlendirmek için bir araya geldi.

SUDKOM Koordinatörler Toplantısı yapıldı
banner2

Şanlıurfa Valiliği Suriye Destek ve Koordinasyon Merkezi (SUDKOM) nezaretinde çalışan koordinatörlükler,  bir araya geldi. 

Şanlıurfa Valiliği konferans salonunda Vali Yardımcısı İsmail Çetinkaya başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Ceylanpınar Kaymakamı ve Resulayn Koordinatörü Cüneyt Caner, Telabyad Koordinatörü Oğuzhan Erdi Atak ile SUDKOM’da görevli kamu kuruluşları koordinatörleri katıldı.

Barış Pınarı bölgesinde SUDKOM aracılığıyla verilen danışmanlık ve destek hizmetlerinin değerlendirildiği toplantıda; insani yardımlar, sağlık, eğitim, enerji, tarım, hayvancılık, ticaret, ulaşım, çevre ve şehircilik ile tapu, nüfus, trafik gibi kamusal hizmetlerin sağlanmasına yönelik yapılan çalışmalar masaya yatırıldı.

Toplantı, koordinatörlüklerin bölgede yürüttüğü çalışmalar ve faaliyetlerin planlamasının yapılmasının ardından sona erdi.

BİHA

YORUM EKLE