Salih Ekinci çalışmaları inceledi, esnafla görüştü

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, merkez ve kırsal mahallelerde devam eden çalışmaları inceledi.

Salih Ekinci çalışmaları inceledi, esnafla görüştü
banner1

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, buğday pazarında yapılan çalışmaları Viranşehir Zahireciler ve Borsa Dernek Başkanı Remzi Atan Emiroğlu, Mahalle Muhtarı Nihat Akın, Belediye Meclis Üyesi Şehmuz Akın ile birlikte inceledi.

Buğday pazarı ve çevresindeki ara yolların asfalt çalışmasını inceleyen Ekinci, “İlçe ve kırsal mahallerde asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Buğday pazarında Başkan Atan ile çalışmaları gezdik. Buradaki çalışmalarımız kısa sürede bitecek. Nerede bir eksik, bir ihtiyaç varsa belediye olarak anında orada olup müdahale edeceğiz. Çalışmalarımız devam ediyor. Halkımızın talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Viranşehir Zahireciler ve Borsa Dernek Başkanı Remzi Atan, “Bütün Buğday Pazarı esnafı adına bu güzel çalışmasından dolayı Başkan Ekinci ve Viranşehir belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Emiroğlu Mahallesi Muhtarı Nihat Akın ise “Belediye Başkanımız Sayın Salih Ekinci hiçbir mahalle ayrımı yapmadan tüm mahallerde eşit mesafede çalışma yapıyor. Mahallem adına Salih Ekinci’ye teşekkür ediyorum” dedi.

BİHA

YORUM EKLE

Destekten TR

Destekten TR