İki önemli isimden Akçakale Belediyesi'ne ziyaret

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz ve Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Kazan bugün Akçakale Belediyesi'ni ziyaret ederek Başkan Mehmet Yalçınkaya ile görüştü.

İki önemli isimden Akçakale Belediyesi'ne ziyaret
banner2

Akçakale Belediyesi bugün iki önemli ismi ağırladı.

Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Kazan, Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya ile görüşmek üzere belediyeye gitti. Başkan Yalçınkaya Kazan'ı kapıda karşıladı. Başkan Yalçınkaya'nın makamında gerçekleşen ziyaretin ardından açıklamada bulunan Başkan Yalçınkaya "Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Kazan’a nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim" dedi.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere pazartesi günü kente gelen AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz da bugün beraberinde AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Vehbi Beyaz, AK Parti Akçakale İlçe Başkanı İbrahim Yıldık ile birlikte Akçakale Belediyesi'ne gitti. Belediye Başkanı Yalçınkaya ve partililer tarafından kapıda çiçekle karşılanan Yanılmaz daha sonra yapılan ve yapılacak projeler hakkında bilgi aldı. 

Ziyaretin sonunda Başkan Yalçınkaya Yanılmaz'a plaket takdim etti.

Yanılmaz'ın belediye ziyaretlerine yarın Karaköprü, Haliliye ve Eyyübiye Belediyeleri ile devam edeceği öğrenildi.

BİHA

YORUM EKLE

Destekten TR

Destekten TR