Canpolat sahaya indi, çalışmaları inceledi

Veysel Karani ve Paşabağı mahallelerinde yürütülen faaliyetleri denetleyen Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Haliliye Belediyesinin vatandaşlara hizmet için durmadan çalıştığını söyledi.

Canpolat sahaya indi, çalışmaları inceledi
Destekten TR

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Veysel Karani ve Paşabağı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Canpolat, ilgili müdürlüklere gerekli talimatları verdi. Ardından mahallede başlatılan çalışmaları denetleyen Canpolat, konu ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Veysel Karani Mahallesinde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan yol bakım onarım ve yama çalışmalarını yerinde denetleyen Belediye Başkanı Mehmet Canpolat burada yaptığı açıklamalarda, Haliliye Belediyesinin vatandaşlara hizmet etmek için durmadan çalıştığını belirterek şu ifadelere yer verdi:

“Veysel Karani Mahallemizdeyiz. Fen İşlerine bağlı ekiplerimiz mahalle içerisinde kırılmış, dökülmüş, yama yapılması gereken yerler ile ilgili çalışma başlatmış durumda. Yapılan tüm işlemlerin ardından ekiplerimiz asfaltlama işlemlerini yapıyor. Muhtar ve esnaflarımızla birlikte mahallemizdeki birçok yeri inceledik. Burada Haliliye Belediyesi sorumluluk sahasında olan alanlarda çalışmalar başlatıyoruz. Ben mahalle muhtarımıza ve mahalle sakinlerimize de ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.”

Burada konuşan Veysel Karani Mahalle Muhtarı Sadık Salar ise , “Haliliye Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat gerçekten durmak yok yola devam ediyor. Yıllardır asfaltla ilgili eksiklerimiz vardı. Sağ olsun Başkanımız şuan o eksiklerimizi de gideriyor. Mahallem adına Sayın Başkan’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Paşabağı Mahallesinde de devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Canpolat, yolda karşılaştığı çocuklarla sohbet edip kendilerine çeşitli hediyeler verdi.

Canpolat ve beraberindekiler denetimlerin ardından bölgeden ayrıldı.

BİHA

YORUM EKLE

Destekten TR

Destekten TR