Canpolat Karşıyaka'da! Park çalışmalarını inceledi

Karşıyaka Mahallesine giden Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, hem vatandaşlarla bir araya geldi hem de yapımı devam eden beş parkta incelemelerde bulundu.

Canpolat Karşıyaka'da! Park çalışmalarını inceledi
banner1

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, vatandaşlarla bir araya gelmeye ve dinlemeye devam ediyor.

Bu çerçevede Karşıyaka Mahallesinde incelemelerde Canpolat, vatandaşlarla bir araya gelip talep ve önerilerini dinledi. Ardından mahallede yapımları devam eden beş yeni parkta incelemelerde bulunan Canpolat, çalışmalarla ile ilgili yetkilerden bilgi aldı. Canpolat’a Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Aslan ve birim amirleri eşlik etti.

İncelemeler sonrası açıklamalarda bulunan Canpolat, Haliliye Belediyesinin ilçe halkı için çalışmalara hız kesmeden devam edeceğini belirterek şunları kaydetti:

"Her mahallemizde olduğu gibi Karşıyaka Mahallemizi de karış karış, sokak sokak geziyoruz. Muhtarımız ve değerli heyeti ile sohbet ederek talep ve sorunlarını dinledik. Sorunlar için anında çözümler ürettik. Şuanda Karşıyaka Mahallemizde Fen İşlerine bağlı ekiplerimiz kalan yollarımızı ve parke çalışmalarını tamamlıyorlar. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz de mahallemizde yaptığımız beş parkta hummalı bir şekilde çalışıyorlar. Haliliye güzelleştiği gibi Karşıyaka’da güzelleşiyor. İnşallah hep birlikte vatandaşlarımızla el ele verdik mi Haliliye için daha müreffeh yarınlar bizleri bekliyor olacaktır."

Canpolat ve beraberindekiler incelemelerin ardından bölgeden ayrıldı.  

BİHA 

YORUM EKLE