Baydilli, vatandaştan gelen sorunları not aldı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ilçedeki mahalleleri gezerek sorunları yerinde inceleyip, vatandaşlarla bir araya geldi.

Baydilli, vatandaştan gelen sorunları not aldı
banner2

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 'vatandaş odaklı sosyal belediyecilik' anlayışı kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Baydilli ilçedeki mahalleleri adım adım gezerek buradaki vatandaşlar ve esnafla bir araya geliyor.

Sabah saatlerinde mesaiye başlayan ve mahallelerde incelemelerde bulunan Metin Baydilli yolda karşılaştığı vatandaşlar ve esnafla sohbet ederek, çalışmalarla ilgili vatandaşlara bilgi veridi.

Vatandaşların taleplerini de dinleyen Baydilli, bu talepleri mümkün olduğunca yerine getirmeye çalıştıklarını ve amaçlarının ilçede yaşayan vatandaşları mutlu etmek olduğunu dile getirdi.

Karaköprü'nün sürekli büyüyen bir ilçe olmasından dolayı gerek altyapı gerekse yeni yol ihtiyacının fazla olduğuna dikkat çeken Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, tüm ekipler ile birlikte koordineli bir çalışma içerisinde olduklarını ve bu sorunları en aza indirmek için gayretli bir çalışma içerisinde olduklarını dile getirdi.

Baydilli'ye alan gezilerinde belediye başkan yardımcıları ve ilgili teknik müdürler ile personel de eşlik edip sorunlarla ilgili not alıdı.

BİHA 

YORUM EKLE