Baydilli, sorunları yerinde inceledi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli mesaisine sabah saatlerinde Esentepe Mahallesinde yaptığı alan gezisiyle başladı. Baydilli mahallede gezerek sorunları yerinde inceledi ve vatandaşların taleplerini dinledi.

Baydilli, sorunları yerinde inceledi
Destekten TR

Sabah saatlerinde Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli alan gezileri yaparak sorunları yerinde inceliyor. Baydilli, mesaisine  Esentepe Mahallesinde başlarken, teknik ekibiyle birlikte sorunları yerinde tespit edip sorunların giderilmesi yönünde talimat verdi.

Karaköprü'de hizmet seferberliği içerisinde olduklarını dile getiren Baydilli, tüm mahallelere dokunduklarını ve sorunları yerinde tespit ettiklerini kaydetti.

Baydilli şöyle konuştu: "Başkan yardımcılarımız ve teknik müdürlerimizle birlikte sabah mesaimize erkenden başlayıp Esentepe mahallemizi, sokakları adım adım dolaştık. Buralardaki sorunları yerinde görüp çözümü noktasında çalışma başlatıyoruz.

Bizim tek işimiz Karaköprü'yü daha güzel hale getirmek ve vatandaşlarımızın sorunsuz bir şekilde burada yaşamasını sağlamaktır.  Bunun için çalışan tüm personelimize, mesai arkadaşlarımıza ve bizi anlayışla karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz."

Baydilli alan gezilerinde esnaf ve vatandaşlarla da sohbet ederken, taleplerini dinleyip not aldı.

BİHA

YORUM EKLE

Destekten TR

Destekten TR