Baydilli, esnaf ve vatandaşın sorunlarını dinledi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçede esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek esnaf ve yolda karşılaştığı vatandaşların taleplerini dinledi.

Baydilli, esnaf ve vatandaşın sorunlarını dinledi
banner2

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçedeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinlerken, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Baydilli, Mehmet Hafız Bulvarı ve Atatürk Caddesinde faaliyet gösteren esnafı ziyaretinde hayırlı işler dilerken pandemi nedeniyle dikkatli olunması uyarısında bulundu.

Baydilli, esnaf ziyaretinde karşılaştığı vatandaşların taleplerini ve sorunlarını dinlerken, not aldırarak sorunlarını giderilmesi için ilgili birim amirlerini arayarak talimatlar verdi.

Vatandaşların görüşlerine ve isteklerine kulak tıkayamayacaklarını dile getiren Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli şunları söyledi:

“Biz göreve geldiğimiz ilk günden beri fırsat buldukça esnaf ve vatandaşımızla buluşuyoruz. Tabi son dönemlerde pandemi nedeniyle bu biraz zorlaştı. Biz de bugünlerde yine vatandaşlarımızla bir araya gelelim, bizden isteklerini dinleyelim ve sorunlarının çözümünü istişare edelim istedik. Başkan yardımcımla birlikte esnaf ve vatandaşlarımızla buluşarak sohbet ediyoruz. Tabi pandemi nedeniyle işlerinde sıkıntı yaşadıklarını ilettiler, İnşallah hep beraber bu dönemi de atlatıp güzel günlere ulaşacağız. Biz her zaman vatandaşımızın, esnafımızın yanında olup dertleriyle dertlenmeye ve sorunlarını çözmek için çalışmaya devam edeceğiz.”

BİHA

YORUM EKLE